Інтернет - це добро чи зло для суспільства?
Зараз у кожного підлітка удома є вихід у мережу Інтернет. Кожен день вони переглядають різноманітну інформацію,спілкуються з однолітками та завантажують різні файли. Що ж хорошого та поганого у Інтернеті?
Інтернет - грандіозне винахід людства. І, незважаючи на те, що «епоха Всесвітньої павутини» почалася в кінці 1960-х, ще чверть століття тому ніхто навіть подумати не міг, що з'явиться технологія, здатна об'єднати всі континенти і народи на землі. Сьогодні інтернет - це вікно в цілий світ, віртуальний, де існують свої закони і правила. На перший погляд, це ідеальна технологія. Але проблема в тому, що ідеали у кожного свої: що не подобається Іванову, припаде до душі Петрову, і навпаки.
Отже, інтернет - зло чи добро для суспільства?
Є дві сторони медалі:
- Позитивна сторона
- Негативна сторона
Негативна сторона
- Інтернет дозволяє учням підготувати домашнє завдання. Учні в одну хвилину можуть знайти потрібну інформацію. З книжками це зайняло набагато більше часу. Тобто,у них з’являється час зайнятися своїм хоббі,що також корисно для дитини і її розвитку. Також,у мережі набагато більший обсяг інформації ніж у книжках. Тому це практичніше.
- Через Інтернет діти можуть краще підготуватися до контрольної роботи або простого уроку. Знайти відповіді на свої власні питання. Звісно,ніхто не забороняв перегляд роликів та наукових фільмів.
- Через соціальні мережі підліток може спілкуватися з учителями і дізнаватися тему реферату або домашнього завдання.Тому вчитель повинен мати свою сторінку у соц.мережі. Або ж він може вести свій блог.
- До позитивних моментів можна віднести такі можливості, як віддалений заробіток в мережі, спілкування на відстані, вивчення наук, отримання корисних відомостей і багато іншого, що хочуть знати люди. А до негативних - повсюдний обман, який криє в собі інтернет, помилкова інформація, яку він надає користувачеві; падає рівень освіченості населення, що сильно позначається на суспільстві.
- Особисто я за допомогою інтернету знайшов своє нове захоплення, познайомився з багатьма цікавими людьми. Інтернет дає мені можливість займатися своєю улюбленою справах, вирішувати ті чи інші завдання.
- Приходячи ввечері додому, інтернет допомагає мені розслабитися, я дивлюся кіно і смішні ролики зі всього світу.
Позитивна сторона
- Але і про мінуси інтернету не варто забувати. Швидкий потік інформації, який проходить через голови людей протягом дня, не встигає фільтруватися під час сну, і тому порушується функція пам'яті. Графік сну збився через інтернету, якщо раніше люди спали в середньому 9-10 годин, то зараз ця цифра знизилася до 7-8 годин, що негативно позначається на здоров'ї особливо молодих людей. Можливі й інші проблеми, такі як дезінформація і шахрайство, які зараз є поширеною проблемою. Мені здається, їх не можна буде повністю вирішити ніколи, тому що люди в більшості своїй, як би це прикро звучить, завжди шукають прибуток за рахунок горя інших.
- Оскільки,дітям лінь робити домашню роботу,то створюють онлайн ГДЗ. Підлітки звертаються до нього,але не використовують його,як треба. Вони прости списують не думаючи про зміст. Тому це суттєвий мінус Інтернету.
- Підлітки дуже часто замикаються у собі. Майже весь час сидять за комп’ютером або телефоном. Стають грубими та агресивними. І лінь не дає спокою. Так мережа Інтернет впливає на характер. Але і відношення до навчання вона змінює.
- Також більшість часу проводиться у соц.мережах. Менше часу приділяють для домашньої роботи,але й через це учні лягають пізніше спати. Тому на уроках неуважні.
Немає коментарів:
Дописати коментар